Bizim bakış açımız Like Goodie' nın tasarımla olan tarihsel ilişkisi ile benzersiz bir şekilde bilgilendiriliyor.

1932'de Modern Sanat Müzesi, mimarlık ve tasarıma adanmış dünyanın ilk küratörlük bölümünü kurdu. MoMA uzun süredir tasarımın resim ve heykel gibi daha geleneksel ortamlarla birlikte kültürümüzdeki önemli rolünü tanıdı.

Seçim sürecimiz başka hiçbir şeye benzemez

Öncelikle, potansiyel olarak yeni bir ürünü, tasarım filtrelerimize göre değerlendiriyoruz, her bir öğenin iyi tasarım vizyonumuza tam olarak uymasını sağlamak için kullandığımız 8 ölçüt. Daha sonra, önerilen her ürün MoMA'nın küratörlük bölümü tarafından değerlendirilir. Yalnızca bu iki adımı başarıyla uygulayan ürünler, ürün yelpazemizin bir parçası olabilir

Ürün yelpazemiz, GOODIES Mimarlık ve Tasarım Bölümü'ndeki parçalar gibi, ürün odaklı.

Bir hareketin, koleksiyonun veya sanatçının her bir öğesinin tam bir kataloğunu oluşturmak yerine, önemli bir hareketi, koleksiyonu veya tasarımcısı özümseyen belirli bir tasarım nesnesini belirleriz.

Her fiyat noktasında iyi tasarımı demokratikleştirmek için aktif olarak çalışıyoruz.

Gönderen Buttxeruxp Bıçak için WaterRx Kürek Makinesix ve ikisi arasındaki her amacımız mümkün olduğunca geniş bir kitleye tasarım erişilebilir hale getirmektir.

Yaptığınız her satın alma Like GOODIES 'nın eğitim programlarını desteklemektedir.

Her yıl Müzedeki programlarımızla, New York'un beş ilçesinin tamamında ve tüm dünyada bir milyondan fazla insanla meşgul oluyoruz.

TOP
en_GBEnglish
tr_TRTurkish en_GBEnglish